wtorek, 1 października 2019

stare meble.....

Największy problem u mnie jest z napisaniem..... Nic na to nie poradzę, że nie lubię i nie umie...

Dawno temu obiecałam, że doprowadzę do porządku meble po mamie ........koleżanki,nie mojej. Piękne, stare i strasznie ciężkie. Trochę się naczekały.......... Jakoś tak za dużo zdjęć po przywiezieniu ich do mnie nie mam.
Nogi i frezowany blat zjawiskowe.
Zmieniony kolor według życzenia oraz (na moją prośbę)okucia na bardziej eleganckie. Do serwantki jeszcze duża komoda:)Dotrzymałam obietnicy..... z pracy jestem zadowolona. Najważniejsze, że Właścicielka również:). Pracy mnóstwo ale ja to po prostu lubię. Mój sposób na odreagowanie i odpoczynek.

W trakcie tej pracy jaką miałam przy odnowieniu moje "dziewczyny" (czytaj koleżanki) zwerbowały mnie do kolejnego "projektu" pod tytułem "ratunku co z tym zrobić?". Szok mój trwa...... A ten szok sprawił fakt sprzedaży "odnowionego" mebla, który w tej chwili kończę odnawiać. Za"odnowiony" mebel zapłacono w mojej ocenie BBBBBBBardzo dużo a nawet nie można było go umyć (przyjechał brudny) ponieważ farba schodziła płatami. Powyższe zdjęcia są wykonane przeze mnie dlatego je umieściłam. Mam nadzieję, że dostanę zgodę Właścicielki aby pokazać jak wyglądał zakupiony stary ale "odnowiony" mebel. Jak funkcjonuje blokowanie niewygodnych czy niepochlebnych opinii......i jak jesteśmy bezsilni na takie postępowanie..........
Lekcje życia są momentami bardzo kosztowne mało tego jestem przekonana że nie idzie ich uniknąć. Wierzę również w sprawiedliwość. Co prawda czasami długo to trwa no ale nikt nie powiedział, że życie to bajka:)
                                                                                      pozdrawiam serdecznie
                                                                                                       Ala

12 komentarzy:

 1. Wspaniała metamorfoza, brawo Alu.:) Pomysł z okuciami idealnie w punkt.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona zmianą. Przepięknie wyszło. Pozdrawiam jesiennie 🍄🌿🍁

  OdpowiedzUsuń
 3. Meble wyglądają wspaniale:)))masz niesamowity talent:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super...Nie ma jak meble z duszą...Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
 5. No i nikt się nie zorientował o czym Ty napisałaś. W każdym bądż razie zgadzam się, najlepiej pokazać tzw. "przed i po" . Wtedy widać ile pracy trzeba włożyć w oczyszczenie i naprawę takiego mebelka. Pozdrawiam Cię cieplutko, bo u nas zimno a mnie czeka dalsza walka z czyszczeniem.Dorota.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny ten pierwszy mebel.

  OdpowiedzUsuń
 7. According to Stanford Medical, It is really the one and ONLY reason this country's women get to live 10 years longer and weigh 42 lbs less than us.

  (By the way, it has absoloutely NOTHING to do with genetics or some secret diet and absolutely EVERYTHING about "HOW" they eat.)

  BTW, What I said is "HOW", and not "WHAT"...

  CLICK on this link to see if this brief quiz can help you find out your true weight loss potential

  OdpowiedzUsuń
 8. łał! po renowacji komoda prezentuje się zjawiskowo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje.......