poniedziałek, 28 maja 2018

Kominek cz III

No sami powiedzcie, że poszło, jak na nasze możliwości szybko:) Generalnie kominek jest skończony. Czekam teraz aż wyschnie sztukateria aby całą górę pomalować. Co prawda świtają mi jakieś przecierki:), postarzanie ale to już Pikuś.

Zaczęliśmy od przycięcia listw pod sufitem. Takie same są przy obudowie karnisza. I takie też planuję (znaczy się czekają na montaż) w całym pokoju.


Całe 2 godziny pracy ale co wysłuchałam to wysłuchałam:)


Nie ważne, że późno jak już kleimy to kleimy co by się Komuś nie odechciało. No i w końcu moje marzenie sztukateria jak za dawnych lat.Na tym etapie byłam już cała szczęśliwa chociaż oczy już się zamykały:).


I tak czekał do rana. Bo rano już mogłam sobie znowu oko nacieszyć:).Elementy gipsowe nadal schną. Po kolorze można stwierdzić na ile są suche. Na poniższym zdjęciu suchy kawałek listwy (ta na dole) i przyklejone nadal mokre.


Jak wyschnie czysta kosmetyka, czyli uzupełnienie braków i wyszczerbień czyli sama przyjemność:).


..... marzenia się spełniają. Czasami trzeba na nie poczekać.......czasami trochę dłużej.........a i zdarza się całkiem szybko:)

Najważniejsze aby z nich nigdy nie rezygnować ............. i zawsze je mieć.

Na kominek odstawiłam wszytko co by mi pod rękoma się nie plątało. Póki co nawet nie myślę co na nim poustawiam. Cieszę się po prostu, że jest. W pokoju jest jeszcze trochę do zrobienia. Zastanawiam się nad drzwiami odnawiać czy takie zostawić? Listwy pod sufitem przykleić, mam nadzieję, że już w tym tygodniu. Nie planuję. Z planów najczęściej nic nie wychodzi. Przede wszystkim jest ogród. Nie chce się wracać do domu a weekend jakoś tak magicznie szybko się kończy...
przyjemności na cały tydzień:)

9 komentarzy:

 1. Kominek przepiękny , bardzo podobają mi się takie klimaty. Prawdą też jest to aby nigdy nie rezygnować z marzeń - moje motto. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuje.
   również pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Kominek zachwyca:))co do marzeń to święta racja,trzeba je mieć i powolutku spełniać:))nawet jak komuś wydają się śmieszne:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje
   Ile ludzi tyle marzeń.I oby tak było zawsze
   pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 3. Tak to prawda...Super wyszło...Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)
   wielkie dzięki
   pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 4. No po prostu cudnie... ale że tak będzie, wiedziałam od samego początku. Zachwyca mnie wszystko co robisz w swoim domu <3
  Ściskam serdecznie, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa ale również za wiarę w nasze możliwości:)
   również ściskam mocno

   Usuń
 5. The content of your blog is exactly what I needed, I like your blog,
  I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density,
  which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  starbetlogin

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje.......